Suszarka do rąk Dyson Airblade AB12 V White

Suszarka do rąk Dyson Airbalde V biała

Materiał obudowy: poliwęglan PC-ABS pokryty niklem
Kolor: biały
Napięcie zasilania: 220-253 V
Częstotliwość zasilania: 50 Hz
Rodzaj silnika: cyfrowy silnik Dyson – bezszczotkowy silnik DC
Moc znamionowa: 1600 W
Prędkość silnika: 90000 rpm
Zakres temperatur w czasie pracy: 0°-40°C
Typ grzałki – brak
Pobór mocy w trybie gotowości – mniej niż 0,5 W
Powłoka antybakteryjna
Redukcja bakterii z powierzchni zewnętrznych: do 99,9% w ciągu 24 godzin
Sposób uruchamiania: automatyczny – fotokomórka
Stopień ochrony: IP24
Filtr HEPA
Czas suszenia: 10 s
Automatyczne wyłączanie się: po 30 s (zabezpiecznie przed ciągłym włączeniem)
Prędkość powietrza: 692 km/h
Wydmuch powietrza: do 30 l/s
Wymiary: wysokość 394, szerokość 234, głębokość 100 mm
Waga: 2,8 kg
Waga z opakowaniem: 4 kg
Gwarancja: 5 lat

Cyfrowy silnik Dyson

Suszarka Dyson Airblade V wyposażona jest w cyfrowy silnik Dyson. Prace nad nim trwały siedem lat. Jest to jeden z najmniejszych na świecie zintegrowanych silników o mocy 1600W. Silnik Dyson jest w stanie zassać do 30 litrów powietrza na sekundę. Silnik wykazuje się wysoką ekonomicznością i dużą trwałością, generuje impulsy cyfrowe z częstotliwością 6000 jednostek na sekundę, przez co może osiągać prędkość 88 000 jednostek na minutę. Wewnątrz urządzenia znajdują się zaledwie trzy ruchome części, co ogranicza wymianę zużytych elementów, jak np. pierścieni ślizgowych czy szczotek węglowych.

Płaski profil

Suszarka Dyson Airblade V dzięki niewielkim rozmiarom silnika ma głębokość zaledwie 10 cm. Dzięki temu zajmuje niewiele miejsca i jej montaż nie generuje dodatkowych kosztów, np. w postaci wykonania wnęki na tradycyjnej wielkości suszarkę.

Czas suszenia: 10 sekund

Wyniki badań przeprowadzone wg protokołu NSF P335 National Sanitation Foundation (NSF P335 – niezależna międzynarodowa organizacja zajmująca się zdrowiem publicznym) wykazały, że najszybszymi suszarkami do rąk są suszarki Dyson Airblade – zapewniają higieniczne suszenie dłoni w 10 sekund.

Najbardziej higieniczna suszarka do rąk

Większość suszarek nie jest wyposażona w filtry do oczyszczania powietrza. Suszą dłonie powietrzem pobranym z łazienki, w którym znajdują się bakterie i wirusy. Suszarki Dyson Airblade V wyposażono w filtry H13 HEPA, które zatrzymują 99,9% bakterii i wirusów. Dłonie osuszane są czystym powietrzem. Poza tym obudowa suszarki pokryta jest powłoką antybakteryjną.

Niskie koszty ekspolatacji

Koszty eksploatacji suszarki do rąk Dyson Airblade V są do 69% niższe niż w przypadku innych suszarek i do 97% niż w przypadku ręczników papierowych. Wynika to z faktu, że inne suszarki dłużej suszą dłonie i wyposażone są w grzałki, co generuje większe zużycie energii elektrycznej. Ręczniki zaś trzeba stale uzupełniać i usuwać.

Niewielki wpływ na środowisko

Suszarki Dyson Airblade V wywierają mniejszy wpływ na środowisko pod względem emisji CO2 i oddziaływania na ekosystem. W porównaniu do innych suszarek emisja dwutlenku węgla jest mniejsza niż 74%, a w porównaniu z ręcznikami papierowymi ponad 70% mniej.

Każda dłoń jest osuszana osobno

Wiele suszarek suszy ręce jednym strumieniem powietrza, przez co woda rozdmuchiwana jest na około, a niektóre partie dłoni pozostają wilogtne, co przyczynia się do namnażania się bakterii. Dyson Airblade V ma dwa strumienie powietrza, dzięki czemu każdy obejmuje jedną dłoń, susząc ją dokładnie.

http://www.ole.pl/suszarka-do-rak-dyson-airblade-ab01.html

Comments are closed.